Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka

W dniu 05.06.2016 roku na boisku sportowym LKS Błękitni Modlnica odbył się piknik rodzinny z okazji dnia dziecka, organizowany przez naszą jednostkę oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białym Kościele. Wspierali nas również firma AMSTAL, Lewiatan Modlnica, Państwo M.P Szumiec i Państwo M.W Habuda.

Zabawa odbywała się przy kilku stanowiskach:

  • zjeżdżalni,
  • trampolinie,
  • wychodzeniu na skrzynki przy asekuracji strażaków z PSP JRG-4,
  • przy samochodzie strażackim, sprawdzając swoje możliwości w konkurencjach prowadzonych przez małżonki strażaków,
  • malowaniu twarzy,
  • jeździe konnej
  • oraz przy bufecie w którym była serwowana grochówka, kiełbaska z grilla oraz kawa i herbata.

Dla naszych milusińskich, wszystko to było bezpłatne dzięki wsparciu. Pod koniec imprezy, przez magiczny namiot przeszło 70 zadowolonych dzieciaków otrzymując słodki upominek od organizatorów. Można było też skorzystać z zakupu waty cukrowej  lodów czy balonów napełnianych gazem.

Serdecznie dziękujemy wszystkich osobom które przyczyniły się do zorganizowania tej imprezy i wsparły tą inicjatywę, dziękujemy druhnom i druhom z naszej jednostki za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

                                                              Prezes OSP Modlnica
Jacek Janus

 
 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.